Doupě 24 s vraždícími králíky a Knights of the Temple
zdroj: tisková zpráva

Doupě 24 s vraždícími králíky a Knights of the Temple

20. 12. 2006 10:10 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Jako poslední letošní herní časopis dnes na stánky dorazilo Doupě 24 s Raymanem na obálce.

news zdroj: tisková zpráva Kromě rudookých králíků se prezentuje plnou verzí povedené středověké rubanice Knights of the Temple (73%, 2004) na přiloženém DVD. Mezi recenzemi najdete všechny populárnější hry z poslední doby – Top Spin 2, Star Trek Legacy, Medieval 2: Total War, Eragon nebo datadisk pro Oblivion. Nechybí ani dojmy z Wii po třítýdenním testování, recenze Zeldy nebo srovnání verzí Raymana pro Wii a PC. V tématických článcích se Doupě zaměřilo na Vánoce a výběr dárků na poslední chvíli. Nabízí desítky tipů, jak potěšit hráče (od sběratelských edicí her po technické vymoženosti v podobě mluvícího králíka) a také odborný článek o nejvhodnějších komponentách k sestavení levného i tichého PC. Z dalšího obsahu zmíníme speciál pro fanoušky Heroes of Might and Magic V, recenzi GeForce 8800 nebo rozhovor s Markem Španělem z Bohemia Interactive nejen o Armed Assault (ukázka níže). Doupě se prodává stále ve dvou verzích – bez přílohy (49,90) a s DVD (99,90 Kč).

    Proč se ve hře vyskytuje tolik chyb a bugů? Mají opravdu čeští hráči sehrát roli placených betatesterů?

    To, co dělá Armou jedinečnou, je naprosto neuvěřitelný rozsah a otevřenost, kterou hra poskytuje. To samé je ale zároveň prokletí, protože se jedná o velice složitý projekt. Na výsledné kvalitě hry se podepsalo mnoho faktorů, a jedním z nich je určitě absence silného vydavatelského zázemí. Česká a německá verze se kromě použité ochrany nijak nelišily a my jsme je odevzdávali zhruba ve stejný čas, ale díky rychlejší výrobě mohla hra u nás vyjít o dost dříve. Vydáním hry ve střední a východní Evropě pro nás práce na tomto projektu nekončí a budeme pokračovat v jejím zlepšování. Ve zbytku západní Evropy má hra vyjít v únoru, v Americe zatím jasné datum není, ale pravděpodobně zde hra vyjde v březnu. Jakékoli problémy s hrou či zklamání některých hráčů nás mrzí a budeme dělat v nejbližších měsících maximum pro to, aby hra opravdu naplnila i jejich očekávání.

    Pokračuje nějak vaše spolupráce na vývoji armádních simulátorů?

    Rozhodně. Právě teď vystavujeme v USA na hlavní výstavě v oboru novou verzi VBS2. Kromě toho pokračuje vývoj dalších projektů souvisejících i s VBS1. Práce pro vojáky je pro nás stále významnější a naše australské studio, které se na tuto činnost zaměřuje, v posledním roce rostlo... [více v kompletním rozhovoru s Markem Španělem v Doupěti 24]
zdroj: PR

jd

Nejnovější články