zavřít

Dokončení Blazing Angels: Squadrons of WWII

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je teprve březen a už se zdají být žně, neboť tu máme další oznámení o dokončení vývoje nějaké hry.

V tomto případě jde o válečnou leteckou akci s názvem Blazing Angels: Squadrons of WWII. Od příštího čtvrtka se tato hra rumunského vývojářského týmu společnosti Ubisoft dostane na pulty obchodů, a to ve verzích pro Xbox 360, Xbox i PC. Předobjednat si ji můžete také na TISCALI Gameshopu.


Blazing Angels: Squadron of WWII vás postaví do čela letecké eskadry a nechá zažít nejslavnější bitvy 2. světové války. Zalétat si budete moci na 38 strojích dané doby, a to jak v singleplayerové kampani o 18 misích, tak i v 10 multiplayerových misích až pro 16 hráčů. V multiplayeru budete mít na výběr ze vzájemných leteckých soubojů i kooperativní týmové hry. Ubisoft mimochodem vypustila spolu s oznámením také nový filmeček.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.