Dark Messiah lokalizován jen v singleplayeru
zdroj: tisková zpráva

Dark Messiah lokalizován jen v singleplayeru

15. 11. 2006 14:14 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Domácí distributor Playman mívá ambiciózní plány, co všechno od UbiSoftu hodlá lokalizovat.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Až na malé výjimky (Settlers II 10. výročí, překládaní svépomocí) to provází spousta odkladů a problémů, násobených takřka nulovým informováním veřejnosti, zvlášť poté, co přestal využívat najatou PR agenturu. Mnozí by si třeba teď rádi pořídili Splinter Cell Double Agent, ale stejně jako my vůbec netuší, kdy vlastně u nás hra vyjde (alespoň, že je jasno, že nejprve to bude anglická a pak slíbená česká). V situaci, kdy mailové dotazy zůstávají nezodpovězeny, jsou jedinou šancí ke zjištění stavu provozovatelé internetových obchodů, kteří se nespokojí s pouhým odhadem, protože nějaký termín na produktové stránce mít musí, když je tlačí právem netrpěliví zákazníci.

Právě touto cestou vyplavalo na povrch, co že se to děje s překladem jiného titulu Playmana, akčním RPG Dark Messiah of Might & Magic z konce října. Ač jsou titulky připraveny, stále se s pomalým UbiSoftem ladí instalátor, fonty, autorun a především multiplayer řešený přes Steam, jehož počeštění je samozřejmě na dlouhé lokty - viz příspěvěk Martina Schovance na fóru GameShopu:

    Podle aktualnich informaci od vydavatele hry pro CR, spolecnosti Playman, dojde k posunuti data vydani na konec tohoto mesice. Zjistovali jsme duvody a bylo nam receno, ze preklad jako takovy je jiz davno hotov, ale pri testovani bylo zjisteno, ze pri multiplayeru jsou problemy. Proto probiha oprava tak, aby hraci mohli mit cestinu i v multiplayeru. Pokud by ale neslo problem odstranit, tak z multiplayeru cestinu vyjmou a bude ponechan prelozen jen singleplayer... [více ve fóru na GameShopu]
zdroj: GameShop, vlastní

jd

Nejnovější články