zavřít

Betatest Age of Mythology začne v pátek

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po Warcraftu III převezme pomyslné žezlo nejočekávanější real-time strategie hra Age of Mythology od Ensemble Studios, která by se v říjnu letošního roku měla stát nástupcem úspěšné série Age of Empires.

Dnes se představitelé herní divize Microsoftu nechali slyšet, že tento pátek začnou přijímat hráče do nového multiplayer betatestu. Až dosud probíhal uzavřený betatest s asi stovkou štastlivců, ale tohoto veřejného testování se zúčastní přesně 10 tisíc náhodně vybraných zájemců, kteří si budou moci užívat hry až do konce července. Ti dostanou šanci stát se následníkem Dia nebo Poseidona a vyzkoušet si dvě z devíti civilizací z plné verze hry, přičemž síťová klání v Age of Mythology budou probíhat na dvou mapách v maximálně čtyřech lidech současně.

Sledujte proto v pátek večer tyto stránky, vyplňte věrohodně požadované údaje a doufejte, že se na vás usměje štěstí a stanete se z jedním z deseti tisíc betatesterů, kteří vyloví začátkem letních prázdnin z poštovní schránky CDčko s alpha-verzi Age of Mythology. Pro detailnější informace doporučuji navštívit specializovanou sajtu spadající pod GameZone, kde si můžete prohlédnout deset obrázků vytípaných z instalace betaverze hry.

zdroj: ShackNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.