zavřít

Anglická verze RPG Arx Fatalis je hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O své místo se v pondělí přihlásil podzim, venku číhá zima, nevlídno a pršavo, a když se pak ještě musíte dozvídat takové zprávy, jako že tato nebo tamta hra nevyjdou, jak měly, tak to člověka asi moc nepovzbudí.

Přesto přese všechno letošní podzim nebudete muset trávit koukáním do zdi, protože je stále dosti titulů, které přeci jen na pulty obchodů každým dnem dorážejí. Jedním takovým a rozhodně ne zanedbatelným kouskem je i připravovaná fantasy RPG s názvem Arx Fatalis, která v noci na dnešek dospěla do fáze gold a nyní je na cestě do lisoven. Během října pak hra prostřednictvím Jowoodu začne přicházet do obchodů v anglické verzi.

Arx Fatalis je first-person RPG, která svým hráčům otevře nevídaný fantasy svět plný démonů a kouzel. Vaším úkolem zde bude zničit tajný kult Akbaa, boha pustošení a chaosu, a zabránit tak jeho návratu do fyzického světa. Více informací o této hře naleznete v našem našem archivu.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.