zavřít

Adventura Aura: Fate of the Ages hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jste-li příznivci adventur, pak možná zajásáte nad informací, že už brzy bude k dostání další hra tohoto žánru.

Společnost Adventure Company totiž vydala tiskovou zprávu oznamující dokončení first-person adventury Aura: Fate of the Ages. Tento produkt se nejdříve objeví za oceánem (24. června), teprve během dalších týdnů dorazí i k nám do Evropy. Konkrétně onoho 16. července, viz naše dřívější zpráva.

Vývojem Aura: Fate of the Ages se zabývá studio Greko-Graphics Inc., které jako jedno z mála v poslední době zůstalo u klasického point&click interface. Hra vám má jinak nabídnout nejen krásné grafické zpracování, ale především fantastický příběh o starověké legendě týkající se jakýchsi posvátných prstenů a artefaktů, které svému majitele mohou přinést nesmrtelnost. Hráč se proto za těmito artefakty vydá a projde přitom čtyři různé světy. A jelikož jde o adventuru, budou ho na cestě čekat nejrůznější překážky v podobě puzzlí.

Adventure Company kromě toho oznámila, že se 24. června američtí hráči seznámí také s interaktivním thrillerem Missing studia Lexis Numérique, který už je v Evropě znám, ovšem jako In Memoriam.

zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.