zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme The Operative: No One Lives Forever

Windows

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Střílečka z první osoby s nějakým tím plížením a sympatickou hrdinkou v oranžovém přiléhavém oblečku. V dnešním Retro GamesPlayi nedojde na nic jiného než na klasiku The Operative: No One Lives Forever od Monolith Productions. Inspirovala se především špionskými filmy z devadesátých let, hrdinka Cate Archer totiž pracuje pro tajnou organizaci zajišťující světový mír.

Primárně příběhová hra o špionce byla ve své době vcelku jedinečná odlišnými způsoby řešení misí, podobné bylo snad jen Deus Ex. V podstatě jste se většinou z nich mohli buď různě proplížit, nebo prostě všechny postřílet.

Dnešním retrem No One Lives Forever vás ani tentokrát neprovede jiná dvojice než Honza Olejník a Pavel Dobrovský. Své zvídavé otázky jim jako obvykle můžete v průběhu živého vysílání pokládat v chatu na našem YouTube kanále.

Tagy: špion superagenti

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.