zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme hororovou adventuru Nocturne

Windows

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do konce tisíciletí zbývalo jen několik málo měsíců a dnes již zaniklé studio Terminal Reality tehdy vyrukovalo s hororovou survival adventurou Nocturne. Na svou dobu nabízela přelomové grafické zpracování, které vsázelo na realistické renderování stínů, které dále prohlubovalo tísnivou atmosféru. Jestli to platí i v dnešní době vám ukáží naši Retro pařani.

Nocturne se odehrává ve 20. a 30. letech minulého století, tedy v době prohibice a velké hospodářské krize. Ve hře se ujímáte postavy The Stranger, tedy agenta působícího ve fiktivní vládní agentuře Spookhouse, kterou založil sám Theodore Roosevelt. Jejím a vaším cílem je napříč čtyřmi oddělenými akty ochránit lidstvo před vlkodlaky, zombiemi, upíry a dalšími monstry. Víc už ale ve videu níže.

Tagy: horor retro

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.