zavřít

RTS Stronghold: Crusader dokončena

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Gold fáze se dočkala i hra z dílny vývojářů FireFly Studios, a to druhé pokračování real-time strategie/simulace hradu Stronghold, s podtitulem Crusader.

Zde se vydavatelských povinností ujala společnost Gathering of Developers. Stronghold: Crusader vás vezme na výlet po zemích arabského světa 11. a 12. století, tedy do doby křižáckých výprav. Opět si zde užijete dost budování i dobývání. K tomu budete mít k dispozici celé čtyři kampaně. Vyřádit se budete moci také až se sedmi svými přáteli v multiplayeru podporujícím až osm hráčů po LAN i Internetu. Pro gurmány je připraven také plně vybavený editor map a scénářů. Hra by měla být k dostání ještě do konce tohoto měsíce.

zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.