zavřít

Nový druh zábavy - Nexagon: The Pit

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před pár dny jsme vás informovali, že real-time taktická hra s názvem Nexagon: The Pit se odkládá na první čtvrtrok 2003, protože Strategy First se nyní soustředí na jiný svůj projekt, kterým je vesmírná strategie O.R.B..

Dnes naštěstí přinášíme příjemnější záležitost v podobě deseti nových obrázků v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Z našich dřívějších zpráv (a ze screenshotů jako takových je to také dosti patrné) víte, že se hra Nexagon: The Pit řadí mezi sci-fi, přičemž inspirací se jí stal film jako Běžící muž, neboli v originále Running man. V tomto snímku šlo o přežití skupiny vězňů v prostředí jakési arény, kde na ně číhala nejrůznější nebezpečí. Taková gladiátorská klání pak sledovali krvežízniví lidé na obřích obrazovkách a výborně se bavili, když kdokoliv ze zúčastněných přišel o život. Přeživší nešťastník, těch ale mimochodem nebylo mnoho, si pak vysloužil za zhýralého běsnění všech propuštění.

V podobném duchu se bude ubírat i tato hra. Rovněž půjde o nový druh zábavy novodobé společnosti, při kterém budete vypuštěni se svým vlastnoručně sestaveným týmem do arény, již předtím vybavíte nějakými strukturami a vaším úkolem bude zlikvidovat nepřátele dřív, než dostanou oni vás. Za vítězství se platí penězi, za které si poté můžete pořídit lepší vybavení, apod. Hra bude pochopitelně obsahovat také multiplayer a už nyní je možnost zaregistrovat se jako betatester.
zdroj: XGR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.