zavřít

No Mans Land - s žolíkem v rukávě

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes již na světě nenajdete mnoho míst, která by se nechala objevit a osídlit, tak jak tomu bylo kdysi, za Kolumba a dalších slavných dobrodruhů.

Možná také právě proto, aby byly naplněny po předcích v lidských genech zakořeněné touhy, vyvíjejí Related Designs nyní strategickou hru s názvem No Man's Land, která by vám mohla tohle všechno aspoň trochu vynahradit. Titul by se měl objevit během tohoto roku, někde dříve (německá verze už v tomto pololetí) a jinde později (anglická a další verze). Že nebude obsazování ne tak úplně neosídlené nové země probíhat zrovna jednoduše, je možné vyčíst také z našich nových screenshotů v galerii.


nové obrázkykompletní galerie

No Man's Land bude oplývat řadou unikátních vlastností multiplayerového hraní. Jednou z nich je zapojení takové speciální jednotky, které se říká "headhunter". Když budete mít dostatek zdrojů, čímž je míněno zlata, můžete si headhuntera najmout a on je postará o jednoho z vašich nepřátelských hrdinů. Tato postavička je v podstatě něco jako žolík v kartách. Jakmile se ujme své práce, vydá se rovnou do nepřátelské základny a bude konat svou povinnost. Někdy se mu to pochopitelně nepodaří, ale většinou to bude právě on, kdo ovlivní malou, ale důležitou službičkou výsledek celé hry.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.