zavřít

Závodní Forza Motorsport - lepší než GT4?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Microsoft ve svých interních vývojářských dílnách pro Xbox pilně kutí další závodní titul, jehož ambice jsou snad až přehnaně vysoké.

Na legendu se přeci nesahá, nicméně pro druhý kvartál 2005 situované vydání hry Forza Motorsport má přesně tenhle záměr. Sesadit právě vydané Gran Turismo 4 z trůnu nejlepších automobilových závodů. Docela zajímavě se v tomto kontextu jeví nedávné srovnání obou konkurentů na IGN.

Forza Motorsport (trailer) má nabízet vynikající audiovizuální zpracování, které jistě oceníte zejména v případě prezentace 230 značek od několika desítek předních automobilek z celého světa. Mazda, Nissan, Mercedes-Benz, Honda, Chevrolet, Ferrari, Porsche, BMW, Audi… k tomu si připočtěte bohaté možnosti tuningu, týkající se jak výkonu, tak ryze estetického vzhledu vybraného plechového miláčka.


Tvůrci slibují spoluúčast 150 výrobců náhradních dílů a součástek, pročež se nadějete změn jako je výkonnější motor nebo jenom lepší brzdové destičky. V rámci vylepšování jízdních vlastností budou na pořadu dne i obvyklé aspekty, mezi což patří vyladění převodových poměrů, zavěšení či nastavení správného obutí. Zkrátka nakonec budete moci proměnit sériový vůz na parádní závodní žihadlo, se kterým vyrazíte vstříc kupř. online kláním!

Vedle tradičních okruhů jako je ten na Nurburgringu se máte podívat i do ulic Rio de Janeira, pročež se sluší připomínka, že se Microsoft pyšní propracovaným fyzikálním enginem, údajně věrně simulujícím momentální nastavení vozu. Poslední zajímavostí se zdá být režim Train Drivatar, v němž lze jakési vlastní alter ego naučit používat váš osobitý jízdní projev, s nímž se pak virtuální "Drivatar" sám prezentuje v dalších závodech!
zdroj: WP

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.