
- Hlavní příběh zůstane nedotčený, stejně jako tři různé konce, změn doznalo pouze několik málo vedlejších questů, které mají rychleji odsýpat.
- Součástí hry bude zbrusu nový interface, v němž budete moci téměř všechno provést přímo za běhu hry a bez nutnosti probírat se dlouhým inventářem.
- Souboje budou víc orientované na akci a přizpůsobí se tomu, že každé tlačítko na ovladači bude mít od hl. hrdiny Geralta okamžitou odezvu (jedno pro magii, druhé pro blokování, třetí pro protiútoky, další na lahvičky).


dvojice nových screenshotů
- Ačkoliv existoval již pro původní verzi hry, CD Projekt Red si pro všechny souboje nechal znovu nasnímat motion-capturing.
- Vývojáři jsou si vědomi vysoké míry zabugovanosti původní hry, tentokrát si prý kladou vyšší laťku a přejí si dostat hodnocení nad 80%.
- Autoři odmítají, že by zbrusu nový konzolový engine DaVinci (od lyonských WideScreen Games) programovali i kvůli plánovanému druhému dílu, prý jen potřebovali najít způsob, jak dva roky starou hrou zaujmout i konzoláře a především ty, kteří o Zaklínači dosud neslyšeli.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
The Witcher Rise of the White Wolf oficiálně [2.12.2008 21:21 - levis]
Obrázky z The Witcher Rise of the White Wolf? [1.12.2008 15:15 - levis]
Odhalení The Witcher Rise of the White Wolf [30.11.2008 14:14 - levis]
zdroj: IGN