zavřít

Více o nové akční hře Origin of the Species

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanouškové kultovní série Akta X by možná měli upřít pozornost na úplně nový projekt vývojářského týmu Nu-Generation Games - Origin of the Species.

zdroj: Archiv

K oznámení jeho vývoje došlo letos v květnu. Půjde o akční adventuru s prvky RPG a příběhem čerpajícím inspiraci v oblíbené teorii o vládních spiknutích spjatých s tajným zařízením v Area51 a přerostlým nebezpečným hmyzem, který je produktem ne příliš zdařeného vojenského experimentu s krycím názvem Black Project G.I.Ants (více zde). Hra se soustředí hlavně na dvě věci. Jednak je to hráčův vývoj fyzických a emočních smyslů a pak jeho samotný postup herním světem.

zdroj: Archiv Děj hry vás tedy zavede do Nevadské pouště. Většinou se budete pohybovat v okolí místa, kde se předpokládá ona tajná vojenská základna, ale několik levelů vás zavede i přímo dovnitř tohoto zařízení. Setkáte se s velmi rozmanitými mutacemi různých obyčejných parazitů, roztočů, po obrovité vši a jiné brouky. Ani sama armáda si není jistá, co vlastně vytvořila. Pak se také seznámíte se speciálními supervojáky vybavenými nejmodernějšími zbraněmi s rozkazem zlikvidovat následky projektu. Ti útočí s koordinovanou efektivitou a mají pozemní i vzdušnou podporu. A aby toho nebylo málo, hra vám představí i pár monstrózních bosů, z nichž každý má nějaké spojení s projektem. Během hraní narazíte na mnoho postav, některé vám budou v něčem nápomocny, jiné naopak.

Pokud jde o zbraně, Origin of the Species jich bude obsahovat něco přes 20. Budou to SMG, kulomety, 9mm pistole, ale i exotičtější a experimentální zbraně jako Graviton, zbraň na bázi feromonů, aj. Hra má disponovat RPG systémem, který vám umožní si vybrat, jak hru budete chtít hrát. Budete odměňováni za všechno, co budete dělat, nejen za prozkoumávání mapy a souboje, ale také za případnou pomoc jiným postavám nebo za jejich záchranu. Díky tomu se časem dostanete k řadě zajímavých schopností a velmi rozličných speciálních sil, které hře dají i určitý strategický podtext. Chybět by neměl multiplayer, a to s kooperativním módem pro dva hráče. Vývoj Origin of the Species prý probíhá velmi dobře. Dokončen by měl být ještě letos, v obchodech byste titul měli spatřit nejpozději na začátku příštího roku.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.