zavřít

Srovnání mapy z Gears of War 2 oproti jedničce

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na obyčejné síťové mapě doroste vegetace a přibude řada drobných efektů. SROVNÁNÍ VE 4 OBRÁZCÍCH

Při poslední zmínce o očekávaném hitu letošního roku Gears of War 2 padlo, že z multiplayerových map se znovu vrátí charakteristická Gridlock. Nebyl by to však Epic, aby celou lokaci podstatně nevylepšil, což si ostatně můžete sami ověřit níže na čtveřici vytípaných screenshotů.

Nejen, že přibude atmosférický opar v dálce a vzduchem občas prolétnou staré noviny nebo další kusy papíru, ale podstatně se rozroste vegetace, ba někdy dokonce přeroste na ulici a pohltí i zrezivělé vraky aut. Kromě toho budete část mapy moci rozmetat na kusy střelbou či granáty, byť jak již autoři opakovaně potvrdili, zdaleka ne všechny části budov či prostředí obecně půjdou zničit.


klikněte pro zvětšení obrázku

Gears of War 2 vyjde pro Xbox360 letos na podzim - více v našem mega-preview a dosavadním zpravodajství:

Rozšlápněte protivníkův obličej v Gears of War 2  [30.5.2008 17:17 - levis]
První info o multiplayeru Gears of War 2  [26.5.2008 11:11 - levis]
Inovace v Gears of War 2  [14.5.2008 12:12 - levis]
Strhující video z hraní Gears of War 2  [10.5.2008 10:10 - jd]
Pohlednice z Gears of War 2  [16.4.2008 22:22 - levis]
zdroj: EGM

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.