zavřít

Rayman TV Party - první hra se svým zadkem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šílení králíci parodují televizní programy v minihrách, jako je jízda vsedě na sobovi... tedy na Balance Boardu. + TRAILER

Že šílený králík ve třetím dílu osedlá podložku Balance Board z Wii Fit, se ví od vtipného teaseru z dubna. Dnes UbiSoft přiblížil celý název (Rayman Raving Rabbids TV Party), platformy (opět jen Nintendo Wii + DS) i datum vydání (přesně dle předpokladů Vánoce 2008). Vše se bude točit kolem parodování různých televizních kanálů, na něž se všichni díváme den co den. V příběhu se totiž králíci nabourali do celotýdenního vysílání televize, a tak budete vstupovat do filmů, pořadů o módě, tanci, sportů a dokonce i do reklam, což bude taková obdoba Warioware hříček.


Bude obsahovat 50 mini-her, které ale zase tak mini nebudou - např. jízdu na sobovi, kdy hráč sedí na podložce s nohama vepředu, drží se ji rukama po stranách a vsedě se naklání, aby projel slalomové tyče. UbiSoft tedy nekecá, když říká, že dělá první hru, kde si budete hrát se svým zadkem :) Balance Board má dle slov vývojářů využívat 35% mini-her.

V hudebně-taneční minihře zase musí čtyři hráči naráz každou vteřinu udělat zadaný pohyb Wiimotem a Nun-chakem, jež drží v obou rukou, a dle přesnosti napodobení vzorce a trefení se do rytmu dostávají určitý počet bodů (něco jako našlapování do rytmu ve Wii Fit). Vypadá to snadno, ale je to prý docela obtížné (viz trailer). Výkony budou posuzovat králíci tvářící se dle toho, jak vám to jde.


Rayman Raving Rabbids TV Party - Ubidays trailer - stažitelná verze (11 MB, high-res)

V multiplayeru se budete postupně střídat až se sedmi přáteli (více než jeden člověk naráz pochopitelně Balance Board nemůže používat) nebo si to rozdáte s třemi kamarády hrajícími souběžně s vámi (samozřejmě se čtyřmi ovladači), což umožní 60% mini-her. Online hra přes internet bude opět chybět. Za to půjde upravit svého králíka, vyfotit ho a poslat ho někomu přes net, stejně jako zapsat rekordy do světového žebříčku.

Více o sérii Rayman Raving Rabbids v naší recenzi prvního a druhého dílu.
zdroj: EG, GDE, GS

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.