zavřít

První záběry z hraní Warhammer: Dawn of War 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Střípky o výběru misí či nálezu předmětů doplněny sadou screenshotů.

Pokračování slavné značky sci-fi strategií Warhammer 40 000: Dawn of War 2 jsme od jeho březnového odhalení v belgickém časopisu stačili mnohokrát detailně vylíčit a proto u příležitosti vydání nové sady obrázků a vůbec prvních záběrů z hraní čistě jen nové poznatky:

  • Vedle plnění zadaných úkolů opět zaměřeno na obsazování kontrolních bodů na mapě.
  • Při vybírání misí na oběžné dráze možnost najet kurzorem na symbolickou blikající tečku na planetě, která ukáže všechny hlavní i vedlejší úkoly.
  • Namísto dřívějšího nakupování předměty tentokrát získávané přímo na bojišti: jedovaté meče, ledová i elektrická kladiva, ohně, rozpouštědla a další.
  • Jednotky automaticky vyhledávající úkryt na mapě, ať už v budovách nebo jen za vyvýšeninami v terénu.
  • Ochranné budovy či úkryty z větší části zničitelné hozenými granáty, detonacemi či explozivními barely.
  • Deformace terénu možná po zacílení kanónů mateřské lodi na oběžné dráze, která na mapu pošle zničující výboj paprsků, vyhloubí kráter a zdecimuje všechno živé okolo.

Warhammer 40 000: Dawn of War 2 záběry z hraní
  • Zcela nový ovládací interface, který bude zabírat méně místa na obrazovce a obecně se snažit nepřekážet jako ten dosavadní.
Warhammer 40 000: Dawn of War 2 vyjde začátkem příštího roku pro PC,
zdroj: VE3D, IGN, JF

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.