zavřít

Pirates of the Burning Sea - zpět do Karibiku

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Karibské moře léta páně 1720 - tak přesně tam vás zatáhne děj chystaného on-line RPGčka Pirates of the Burning Sea.

Svého hrdinu si vyberete mezi postavami obchodníků, korzárů a námořních kapitánů, od kterých se bude odvíjet i typ vaší lodě. Srdcem hry budou samozřejmě souboje hráčů proti sobě, případně hráčů proti počítačovým postavám. Kromě politických a ekonomických aspektů si své vybere i důmyslná magie.


nové obrázkykompletní galerie

Lidé, kteří by si chtěli Pirates of the Burning Sea vyzkoušet, by měli své počítače vybavit high-end hardwarem, její nároky budou údajně vyšší než je obvyklé. Doporučen je procesor minimálně 1,5 GHz, 512 MB RAM. Na druhou stranu mohou fanouškové do hry přidávat spousty vlastního obsahu. Na této MMORPG pracuje studio Flying Lab, distribuce bude řešena přes kanál Steam firmy Valve Software a zájemci se titulu dle všeho dočkají již letos na podzim. Pokud vás tento žánr zajímá hlouběji a váš počítač odpovídá výše nastíněnému standardu, mrkněte se na homepage nebo si přečtěte aktuální rozhovor na RPGVaultu.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.