zavřít

Oznámení Legend of Spyro: Dawn of the Dragon

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Legendární růžový dráček se vrací v kooperativní arkádě. + PRVNÍ OBRÁZKY

Na včerejším Sierra Gamer's Day došlo k oficiálnímu představení posledního dílu trilogie akčních arkád Legend of Spyro, který ponese podtitul Dawn of the Dragon a opět se pochlubí dabingem předních hollywoodských hvězd: nebude chybět Elijah Wood (Frodo z Pána Prstenů), Gary Oldman (naposledy Sirius Black z Harryho Pottera), Mark Hamill (Luke Skywalker z Hvězdných válek) nebo Christina Ricci.


Hrdinný dráček Spyro se tentokrát dá dohromady se svojí bývalou protivnicí Cynderou, protože jedině spolu mohou čelit sílící hrozbě Temného pána, který se rozhodl zamořit celý svět. Oproti předchozím dílům hra přinese dvě hlavní změny: tou první bude, že dráček dovede kdykoliv vzlétnout. Sierra vedle toho vyhověla také opakovanm přáním hráčům a proto si celý příběh budete moci projít kooperativně ve dvou (tzn. připojit se v kteroukoliv část hry a libovolně zase vyskočit). Vedle toho se těšte na nová komba, prostředí, renovovanou grafiku atd.

Legend of Spyro: Dawn of the Dragon vyjde v říjnu pro X360, PS3, Wii, PS2 a DS.
zdroj: PR, VE3D

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.