zavřít

Oznámení dvou nových titulů z řady Conflict

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

SCi Entertainment dnes vydali tiskové prohlášení, v němž oznamují, že podepsali další smlouvu s vývojářskou společností Pivotal Games na vývoj dvou nových her navazujících na jejich sérii Conflict.

V současné době Pivotal Games dokončují válečný titul z této řady - Conflict: Desert Storm, který bude vydán pro PC, PS2 a Xbox letos v září a později na podzim si ho budou moci pořídit i majitelé GameCube. Conflict: Desert Storm vychází z událostí v Perském zálivu.

Pivotal Games se nyní výše zmíněnou smlouvou společnosti SCi zavázal vyrobit dvě další hry. Prvním titulem, který bude přímým pokračováním Conflict: Desert Storm, bude dílo s názvem Conflict: Desert Sabre. Tím druhým pak bude hra pojmenovaná Conflict: Missing Presumed Dead.

Conflict: Desert Sabre bude přímo navazovat na Desert Storm, ale konkrétně se zaměří na jednotky SAS a Delta Force, které byly vyslány do Iráku během operace "Desert Shield". Hra bude zaměřena na boj o přežití stejně jako na akci. Vydání tohoto titulu se plánuje na podzim 2003.

Conflict: Missing Presumed Dead bude zcela původní hrou zaměřenou na události během války ve Vietnamu. Tento titul se bude zabývat činy čtyř amerických vojáků, kteří zůstali odříznuti za nepřátelskými liniemi během akce "Tet Offensive", která proběhla v roce 1968. Vojáci se nebudou moci spojit se svými jednotkami a tak je čeká krušná cesta zpět k americké linii. Conflict: Missing Presumed Dead je naplánován až na podzim 2004.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.