Oznámení Dawn of Magic: Time of Shadows
zdroj: Archiv

Oznámení Dawn of Magic: Time of Shadows

4. 2. 2009 14:14 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Na Zemi se zase pokazilo všechno možné a po dvou letech to přichází napravit datadisk.

Na jaře tomu budou dva roky od vydání konceptem sice klasického, ale jinak docela svěžího isometrického fantasy RPG Dawn of Magic (66%, recenze) a jeho vývojáři ze SkyFallen se rozhodli toto malé jubileum oslavit přídavkem, který ponese podtitul Time of Shadows. A jak to u datadisků bývá, i tento se pokusí vystupňovat děj celé hry.

    Když už to vypadalo, že je nesmrtelný polobůh Modo definitivně pokořen a jeho plán, jak zničit Zemi, navždy neproveditelný, něco se pokazilo. Zlé síly se rozhodly, že tento svět tak snadno neopustí, a během chvíle rozmetaly vše, co se lidstvo za posledních deset let snažilo vybudovat. Nezbývá už skoro žádný čas. A náš hrdina musí začít v labyrintech neznámých světů, aby zastavil blížící se invazi příšer...
Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv

Tolik dějová linka. Z konkrétních vylepšení autoři slibují stovku nových kouzel, opět rozdělených do tuctu magických škol (o tom více v recenzi), a tentokrát navíc s možností vlastní kombinace uplatnit i v multiplayeru. Ten umožní také duely dvou hráčů nebo hromadné boje v rozsáhlých arénách.

Dawn of Magic (v okolních evropských zemích Blood Magic): Time of Shadows vyjde letos na jaře pro PC.
zdroj: PR

levis

Nejnovější články