zavřít

Kooperativně zaměřený Men of War Assault Squad

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Autoři datadisku k válečné akci v Praze také kritizovali Steam.

Chris Kramer z ruského vývojářského studia Digital Mind Software se na nedávné novinářské akci Prague'n'Play 2010 rozpovídal o nadcházejícím datadisku Men of War: Assault Squad. Vybíráme jen to nejnovější:

  • Všech patnáct nových misí bude možné hrát kooperativně a levely jsou tomu náležitě přizpůsobeny.

  • Všechny existující herní módy budou v datadisku od základu přepracovány.

  • S příchodem Assault Squad bude také učiněno zadost problémům s patchováním, které v případě původní hry na chvíli rozdělily hráčskou komunitu. Vývojáři si nicméně v tomto ohledu stěžují na Steam, kterému prý trvá vždy několik dnů, než nahodí updatovanou verzi.

  • Jednotlivé mapy ve skirmishi zaberou mezi 40-50 minutami.

  • Assault Squad bude úplně jinou hrou než souběžně vznikající datadisk o Vietnamu, s nímž má společný pouze engine a stejnou herní značku.

  • Vývojáři předpokládají, že jim 1C dost možná svěří i možný vývoj druhého dílu, a v takovém případě by hru rádi modelovali ve směru série Total War.
Men of War: Assault Squad vyjde v zimě pro PC - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Co přinese Men of War Assault Squad?  [7.6.2010 15:15]
Oznámení Men of War Assault Squad  [28.5.2010 21:21]

zdroj: PC Games

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.