zavřít

Heroes of Might and Magic IV: Winds of War

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

3DO dnes oficiální cestou potvrdili dřívější střípky o tom, že pracují na dalším rozšíření úspěšné tahové strategie Heroes of Might & Magic IV, která u nás vyšla v lokalizované verzi.

Druhý datadisk s názvem Winds of War do hry na jaře přidá šest nových kampaní čítajících celkem 40 map, z nichž některé zvítězily v soutěži o nejlepší level vytvořený fanoušky. Příběh Winds of War se bude odehrávat v Channonu, rozlehlém království na severním kontinentu Axeoth, které bylo napadeno pěti nepřátelskými armádami a hráč se vžije do role každé z nich. Dále se můžete těšit na tři nové fantasy kreatury, nové objekty, soundtrack a také editor kampaní. První přídavek pro HoMM IV s podtitulem Gathering Storm v ČR vyjde 13.prosince, více o tomto fenoménu na české fansite Heroes.cz nebo anglicky na Celestial Heavens.

zdroj: GameSpot

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.