zavřít

Další pěkná letadla: Combat Wings: Great Battles Of WWII

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

„Další hezká válečná letadélka. Takových každý rok vyjde....,“ můžete si sice říct, ale nebude to pravda. Leteckých her, ať už simulátorů, nebo arkádových simulátorů, rozhodně zas tak moc nevychází a každý kus tedy stojí minimálně za pár sekund vaší pozornosti. Pro Combat Wings: The Great Battles Of World War II to platí dvojnásob, protože na první pohled (obrázky v galerii, video po rozkliku) hra vypadá nádherně, i když je možné, že mě jen šálí a mámí všechny ty hezky barevné grafické efekty.

Combat Wings: The Great Battles Of World War II má vyjít na PC, PS3 a X360 už příští měsíc, a přestože se tvůrci holedbají, že modely letounů i mise ve hře vychází z reálných předloh, nesnaží se z nás dělat tupce a na rovinu svou hru označují z a trošku náročnější arkádovou střílečku. Údajně zábavné letecké bitvy chtějí vylepšit i příběhem, jehož jediným pozitivem ale stejně nakonec bude to, že vás zatáhne do různých bitev 2. světové.

Konkrétně to budou boje o Británii v kůži anglického pilota, boje nad severní Afrikou taky za Anglány, ale i manévry na východní frontě za Sovětského pilota, nebo letecké bitvy nad Pacifikem za Amíky. Zkuste si prošmejdit homepage, kde najdete o hře další informace a materiály. Pak se usaďte a pusťte si následující trailer, docela se povedl.

Tagy: simulace arkáda válečná

Zdroje: Combat Wings homepage

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.