zavřít

V desáté GPTV recenzujeme nové Star Wars, vzpomínáme na Half-Life a soutěžíme o PS4 Pro

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Těšíte se na Hvězdné války? Devátá epizoda je už skoro tady, ale než si na ní budete moci zajít do kina, mohla by vám zkrátit čekání nejnovější akční adventura Star Wars Jedi: Fallen Order. Podrobili jsme ji podrobnému testování a vynesli finální verdikt.

Naše vzpomínání (a s ním spojená netradiční scénka) je tentokrát věnované legendě mezi legendami – prvnímu dílu akce Half-Life. No a soutěž tentokrát udělá radost všem – vyhrát můžete konzoli PlayStation 4 Pro!

Partnerem pořadu GPTV jsou herní a pracovní notebooky Dell, ohromující ve všech směrech, které nabízí nejširší nabídku té nejvyšší kvality.

Sledujte desátý díl GPTV:

Tagy: inzerce

Zdroje: Inzerce

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.