Soutěž o 30 unikátních hracích balíčků do české karetní hry Scratch Wars
zdroj: tisková zpráva

Soutěž o 30 unikátních hracích balíčků do české karetní hry Scratch Wars

19. 5. 2017 16:00 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

Česká mobilně-karetní hra Scratch Wars má za sebou úspěšný start a její tvůrci chystají do budoucna celou řadu zajímavých novinek. Ať už jste se do jejího hraní už pustili nebo ještě stále váháte, zda začít, připravili jsme pro vás jedinečnou soutěž, ve které půjde o 30 unikátních hracích balíčků do Scratch Wars. Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku a pustit se do hraní!

Update - oznámení výherců:

Děkujeme vám všem za účast v soutěži a všem výhercům 30 unikátních balíčků do hry Scratch Wars gratulujeme! Výherci budou kontaktování emailem.

Ondřej Němeček
Radim Peternai
Helena Tajčová
Jonáš Kolařík
Otta Matouš
Tomáš Vítek
Kateřina Mičolová
Lukáš Schwan
Tomáš Zelikovský
Miroslav Klusák
Martin Pokorný
Matyáš Janoš
Max Růžička
Petr Lavorka
Adam Špička
Katka Babáčková
Martin Fukal
Martin Malík
Šimon Lahoda
Ondřej Kameník
Radim Vondrák
Petr Mikyska
Radovan Borovka
Libor Novobilský
Martin Pinkavová
Jan Šibal
Tomáš Novotný
Miroslav Uhlík
Vojtěch Zajíček
Ondřej Hrdlička

Původní text článku:

Scratch Wars je netradiční sběratelská karetní hra, která obsahuje obrovské množství herních variant a herních módů. Hra je unikátní v celé řadě směrů. Tak například, každá karta je jedinečná svým QR kódem. Ve hře se vyskytují stovky tisíc jmen hrdinů a kombinací hodnot vlastností. Pravděpodobnost, že najdete hrdinu se stejným jménem, je tedy asi taková, jako že na své zahradě vykopete kostru dinosaura.

Karty jsou stírací. Stírání karty je napínavé až do konce. I když nebudete mít raritního hrdinu (dle hvězdiček a obrázku) můžete mít ještě stále nejlepšího hrdinu daného druhu (s nejlepší kombinací bonusů), který bude velmi vzácný. Stejně tak můžete mít i nejlepší kombinaci jen pro Vás - hrdina bude mít bonusy zrovna ke zbrani, ke které se Vám to hodí. Navíc i ten velice špatný hrdina, je raritní a tím pádem cenný.

Hra je plnohodnotně hratelná nejen s fyzickými kartami, ale i pouze v mobilní aplikaci, do které si hráči fyzické karty mohou naskenovat a hrát. Aplikace je zdarma k dispozici ve verzi pro iOS i Android.

O co hrajeme?

Ve hře je 30 unikátních hracích balíčků Scratch Wars. Každý balíček se skládá ze jedné stírací karty hrdiny, jedné stírací karta zbraně, hrací tyčky a hracího stírátka.

flow003 zdroj: tisková zpráva

 

Anketa: Scratch Wars

Hlasování již skončilo.

Odpovědi zasílejte do půlnoci 25. května. Hned následující den pak oznámíme výherce. Nápovědu k soutěžní otázce najdete na ScratchWars.com.

Nejnovější články