zavřít

Soutěž o 30 unikátních hracích balíčků do české karetní hry Scratch Wars

Android iOS

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Česká deskově-mobilní karetní hra Scratch Wars má za sebou úspěšný start a její tvůrci chystají do budoucna celou řadu zajímavých novinek. Ať už jste se do jejího hraní už pustili nebo ještě stále váháte, zda začít, připravili jsme pro vás jedinečnou soutěž, ve které půjde o 30 unikátních hracích balíčků do Scratch Wars. Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku a pustit se do hraní!

Scratch Wars je netradiční sběratelská karetní hra, která obsahuje obrovské množství herních variant a herních módů. Hra je unikátní v celé řadě směrů. Tak například, každá karta je jedinečná svým QR kódem. Ve hře se vyskytují stovky tisíc jmen hrdinů a kombinací hodnot vlastností. Pravděpodobnost, že najdete hrdinu se stejným jménem, je tedy asi taková, jako že na své zahradě vykopete kostru dinosaura.

Karty jsou stírací. Stírání karty je napínavé až do konce. I když nebudete mít raritního hrdinu (dle hvězdiček a obrázku) můžete mít ještě stále nejlepšího hrdinu daného druhu (s nejlepší kombinací bonusů), který bude velmi vzácný. Stejně tak můžete mít i nejlepší kombinaci jen pro Vás - hrdina bude mít bonusy zrovna ke zbrani, ke které se Vám to hodí. Navíc i ten velice špatný hrdina, je raritní a tím pádem cenný.

Hra je plnohodnotně hratelná nejen s fyzickými kartami, ale i pouze v mobilní aplikaci, do které si hráči fyzické karty mohou naskenovat a hrát. Aplikace je zdarma k dispozici ve verzi pro iOS i Android.

O co hrajeme?

Ve hře je 30 unikátních hracích balíčků Scratch Wars. Každý balíček se skládá ze jedné stírací karty hrdiny, jedné stírací karta zbraně, hrací tyčky a hracího stírátka.

flow003

 

Scratch Wars

  1. Jak se jmenuje svět, ve kterém se Scratch Wars odehrávají?
  2. Chcete se dostávat pravidelný týdenní newsletter s nejlepšími články a soutěžemi z Games.cz? (odpověď není povinná)

Povinné údaje:

E-mail:

Odpovědi zasílejte do půlnoci 25. května. Hned následující den pak oznámíme výherce. Nápovědu k soutěžní otázce najdete na ScratchWars.com.

Zdroje: Inzerce

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.