zavřít

Nejprodávanější hrou roku 2015 na Xzone.cz se stalo GTA V

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows 3DS MAC VITA Wii U Linux

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Jaký byl herní rok 2015 v České republice? Na to se snaží odpovědět zajímavá infografika obchodu Xzone.cz, která mimo jiné odhaluje i žebříček nejprodávanějších her v tomto obchodě, nejhledanější hru, zastoupení jednotlivých platforem a další zajímavé údaje. Věděli jste například, že PS4 verzí her se prodalo více, než her pro všechny ostatní konzolové platformy dohromady?

Grafika mimo jiné dokazuje, že rok 2015 znamenal přechod českých hráčů od starých konzolí směrem k next genu, který ovládl prodeje her na Xzone v poměru 63:37. V celkových číslech platforem je ale stále dominantní PC - počítač vlastní 61 procent zákazníků.

Tyto a další zajímavé údaje najdete přímo na stránkách Xzone.cz nebo na rozkliknutelném obrázku níže.

Xzone_infografika_2015_-_2016-01-22_16.00.56

Zdroje: Inzerce

Novinky na Alza.cz

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.