Jste připravení stát se novodobými Sherlocky v detektivní deskovce Kronika zločinu?
zdroj: Archiv

Jste připravení stát se novodobými Sherlocky v detektivní deskovce Kronika zločinu?

1. 7. 2019 14:50 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

Londýn, současnost. Uprostřed Hyde Parku byla nalezena mladá žena, pravděpodobně zavražděná. Jde tedy o případ pro zdejší detektivní složku, jíž jste nedílnou součástí. Není času nazbyt. Okamžitě vyrážíte do terénu s nejmodernějšími technologiemi a odhodláním dopadnout a usvědčit pravého viníka. Tím ale vaše práce nekončí, neboť čisté stránky Kroniky zločinu se každým dnem zaplňují.

Kronika zločinu je nová detektivní desková hra, ve které v roli vyšetřujících detektivů řešíte rozličné případy. Jelikož současní strážci zákona disponují tím nejmodernějším vybavením, berete i vy do rukou mocný nástroj v podobě chytrého telefonu. Kronika zločinu totiž originálním způsobem spojuje stolní hru se hrou digitální.

Kronika zločinu zdroj: Archiv

Kromě vyslýchání osob bude na vašich bedrech i prohledání místa činu v 3D počítačové grafice, hledání důkazů, jejich posuzování a používání ve váš prospěch. Jste detektivové, takže nečekejte, že vás někdo povede za ručičku. Musíte mít oči na stopkách a dát do pohybu všechny mozkové závity.

Vraha totiž nestačí jen označit. Musíte mít neprůstřelné důkazy, ideálně i vražednou zbraň, přijít na motivy kriminálníka. Některé případy budete mít rychle z krku, jiné vám nedají spát, když se rozrostou v něco mnohem většího.

Kroniku zločinu už teď seženete u všech dobrých prodejců za doporučenou cenu 799 korun. Více informací o hře naleznete na oficiálních stránkách vydavatelství Mindok, případně na Facebooku.

Kronika zločinu zdroj: Archiv

Nejnovější články