zavřít

Závodní arkáda Gear.Club Unlimited si dá v zimě reparát

Switch

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Pokračování loňské závodní arkády Gear.Club Unlimited vyjde ještě letos a se sklopenou hlavou se pokusí napravit neduhy jinak slušné jedničky. Tvůrci se totiž v tiskové zprávě mezi řádky kají a naznačují, že si byli nedostatků prvního dílu vědomi. Prý díky prvnímu dílu nabrali ohromné množství feedbacku, který pro blížící se druhý díl zužitkují.

Hlavním cílem pro Gear.Club Unlimited 2 je tak obecně mnohem bohatší závodní hra, především po obsahové stránce. Dvojka nabídne bezmála tři tisíce kilometrů cest, po kterých se budete moct prohánět v autech, k nimž se v reálném světě asi jen tak nedostanete.

Samozřejmostí je pak pestré prostředí, od zasněžených hor, přes lesy a pouště, až po pobřeží. Hra nabídne jak různé šampionáty, tak i jednotlivé mise a výzvy. Chybět nebude ani garáž, kde si můžete skladovat hned několik aut a všechny si upravovat k obrazu svému po vizuální i výkonnostní stránce.

Sociálně založení hráči se pak mohou těšit na možnost vytvořit a spravovat svůj vlastní klub, jehož řady půjde rozšiřovat rekrutováním jiných hráčů. S dobře vybaleným klubem pak můžete vyzvat konkurenční klub a poměřovat si kdo má větší výfuk.

Gear.Club Unlimited 2 vyjde už na konci letošního roku, prozatím exkluzivně pro Switch. Dvojka se tak na trh dostane zhruba rok po vydání prvního dílu, který je k mání nejen na Switch, ale i na Android a iOS.

A jakkoliv se jednička nemůže třeba se sérií Forza Horizon vůbec rovnat, o totální propadák nejde ani náhodou. To ostatně tvrdí i Patrik ve své recenzi, kde dal hře pětku a mimo jiné napsal: „Jak je Gear.Club výborná mobilní závodní hra, tak je Gear.Club Unlimited špatný port. Kvality, které skvěle fungují ve free-to-play modelu na mobilech, nejsou na konzoli dostačující. Hra trpí odpudivou grafikou, chudým vozovým parkem, bugy, ale především neuspokojivým jízdním modelem.“

Tagy: Závodní arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.