zavřít

Tvůrci Men of War představili strategii z moderní války Call to Arms

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Německé studio Digitalmindsoft naposledy přineslo strategii z druhé světové války Men of War: Assault Squad 2 a jeho nový projekt se zas o tolik od těch předešlých neliší. Největší rozdíl tkví v dobovém zasazení. Call to Arms chce nabídnout klasickou formuli Men of War v moderní válce, pro jejíž zpracování poskytne prostor fiktivní konflikt mezi Spojenými státy a Globálním revolučním hnutím. 

Své jednotky budete moci ovládat jak v realtime strategickém pohledu, tak si i můžete kliknout na jednotku a ovládat ji přímo z pohledu třetí osoby. K dispozici bude samozřejmě i multiplayer, o který se postará Steam Workshop. Nicméně si na Call to Arms ještě počkáme. Tvůrci hru teprve představili na Steamu s tím, že early access spustí koncem července či srpna. Z fáze předběžného přístupu by hra měla přejít do plné verze začátkem příštího roku.

Multiplayer půjde hrát i s boty a o dostatek map se postará editor ke hře přibalený. Momentálně tým pracuje na multiplayerovém módu, který bude spočívat v obsazování kót, které po obsazení vašemu týmu nabídnou efektivní kryt a hlavně možnost doplnit výstroj. O mnoho více toho zatím nevíme a tak si alespoň prohlédněte obrázky a vyčkejte spuštění early accessu.

Tagy: strategie válečná realtime

Zdroje: tisková zpráva,Steam

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.