zavřít

Střílečka Beyond Enemy Lines dostala zdarma misi na letišti

Windows

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Jak vás už v prosinci informoval Aleš, stealth střílečka Beyond Enemy Lines se svou kampaní na Kickstarteru sice neuspěla, ale vývojář Daniel Wengenroth zatnul zuby a hru přesto dokončil. Odhodlání mu zjevně zůstává i nadále. Všichni majitelé hry totiž dnes zdarma obdrží nový update opravující chyby, přidávající titulky i možnosti, a dokonce přinášející celou misi s názvem Vojenské letiště.

Kdybyste si náhodou nevzpomínali, v Beyond Enemy Lines máte za úkol infiltrovat nepřátelské pozice, nevzbudit poplach a jako nikým neviděný stín splnit svůj úkol. To samé platí i v nové, prý přibližně hodinu dlouhé misi. Váš cíl je držený v zajetí na titulním přísně střeženém letišti, kam musíte vniknout, svůj kontakt osvobodit a následně hodně rychle vypadnout, než si toho někdo všimne.

Nová mise vypadá podle traileru dobře, a to, že Daniel za svou tvrdou práci nechce zaplatit, působí trochu nespravedlivě. Kdybyste mu přece jen chtěli pomoci s dalším vývojem, na Steamu si za necelá 2 eura (teď z nějakého nepochopitelného důvodu se slevou 25 %) můžete zakoupit tzv. „Donation DLC“. Sice za něj nedostanete vůbec nic krom dobrého pocitu, ale krom něj vás může hřát i fakt, že další update s novou misí je naplánován na konec března. Beyond Enemy Lines u Valve v krámě pořídíte za 19 euro.

Tagy: stealth střílečka válečná

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.