zavřít

Rebel Galaxy Outlaw působí jako výbušnější verze Firefly

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Ruku na srdce a naivitu pryč. Brzké vydání vesmírné simulace Star Citizen je stejně tak pravděpodobné, jako uvedení pokračování Avatara do kin. Nadšenec poletování vzduchoprázdnem se buď musí spokojit s alfa verzí, nebo sáhnout po některém z konkurenčních titulů jako Elite Dangerous a EVE Online. Zkraje příštího roku se k nim přidá odlehčenější vesmírná kovbojka Rebel Galaxy Outlaw.

Před nějakými čtyřmi lety se daly dohromady dvě hlavy. Hlavy stojící za Diablem a Torchlightem, které se odklonily od svého ověřeného stylu a koncem roku 2015 nám naservírovaly vesmírný simulátor Rebel Galaxy. Ten se nebral moc vážně (mohou se vůbec kovbojové ve vesmíru brát vážně?). Ondřeje Šváru zaujal přestřelkami, svobodou v rozhodování a možnostmi „tuningu“ vašeho futuristického plavidla. Vzešla z toho krásná osmička.

Hra měla úspěch a pokračování tak bylo nasnadě. Jenže toho se jen tak nedočkáme. Tvůrci ze studia Double Damage Games se totiž rozhodli podívat víc do minulosti a v rámci vesmíru blíž staré Zemi. Zhostíte se role bývalé pašeračky Juno Markev, kterou série nepříznivých událostí uvrhne zpátky do nečestného života.

Rebel Galaxy Outlaw slibuje – stejně jako předchůdce – dech beroucí exploze, směšně nerealistické přestřelky a po čertech dobrý soundtrack čítající 20 hodin hudby. Tentokrát se mnohem víc myslelo na příběh, přidalo se na detailech, a i když se stále cílí na hráče s joystickem, ostatní by neměli mít sebemenší problém s ovládáním.

Že se stále hraje na humornější notu, dokazuje video výše, které slouží jako oznámení i urážka zároveň. Tvůrci jsou si dobře vědomi, proti komu na trhu stojí. Okaté pomrknutí směrem k cenové politice Star Citizen dává jasně najevo, co si o „konkurenci myslí“. Níže naleznete ještě animovaný trailer, herní trailer a hodinu komentovaného hraní. Rebel Galaxy Outlaw vyjde na začátku příštího roku na PC, PlayStation 4 a Switch za 30 dolarů.

 

Tagy: sci-fi western

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.