zavřít

Přidaný singleplayer je pouze první z velkých novinek českého survivalu Novus Inceptio

Windows

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Od představení českého titulu Novus Inceptio hra nabírá mezi fanoušky onlinovek víc a víc příznivců. Odezva byla pozitiní nejen u nich, ale i napříč médii a na to konto Martin Mastný v novém oznámení komunitě okolo hry děkuje, ohlíží se za dosavadními úspěchy a slibuje na hře pilně pracovat i v budoucnu. To znamená velké množství novinek, jimž vévodí nedávné přidání singleplayeru.

Mastný se v tiskovém prohlášení pozastavuje za dosavadním průběhem vývoje a kaje se za chyby, jež následovaly a koneckonců i předcházely vydání hry ve Steam Early Accessu. Většina z nich však byla zřejmě nutná a vycházela pouze z nezkušenosti dvoučlenného týmu skládajícího se tehdy z programátora a komunitního manažera pro Steam.

Prvotní problémy nakonec také přinesly nutný restart přístupu a obrat v dalším směřování vývoje. První vydělané peníze tehdy znamenaly velký závazek a následné ukončení vyvíjení hry po nocích a přesunutí do fáze vývoje na plný úvazek.

To mělo za následek velké množství oprav a především představení čistě offline módu nezávislého na herních serverech. Takto zásadní tah je však pouhým začátkem – projekt je naštěstí stále v černých číslech a to jen značí možnosti dalšího vývoje. Hra se prý prozatím prodává velmi dobře a pokud se v hledáčku hráčů udrží i nadále, nebude nic bránit v další expanzi jednotlivých herních součástí.

Těšit se zkrátka lze na velké věci. Ty dosavadní úspěchy si pak můžete prohlédnout v přiložené infografice. Vidíme tak nejoblíbenější předměty této survival hry i kde se nejlépe prodávala. Vidíme, že Česko do prodejů hry přispělo pěti procenty a že 80 % recenzí hráčů je pozitivních. Čtvrtina hráčů pak ve hře strávila přes deset hodin a celkem 814 hodin práce stál dosavadní vývoj hry. 

Novus Inceptio infografika early access

Tagy: online fantasy mmorpg multiplayer česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.