zavřít

Plants vs. Zombies 2 vyjde v červenci, exkluzivně pro iOS

iPad iPhone

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Kdepak Windows nebo Mac OSX jako u prvního dílu. Casual tower defense strategie Plants vs. Zombies 2 vyjde 18. července s blíže neurčitou časovou exkluzivitou na iOS zařízeních – iPhone, iPad a iPod Touch. Jak to bude s verzemi pro další platformy, zatím z PopCapu nevypadlo. S ohledem na ohlášenou free to play povahu hry jsou však případné verze pro PC, Macky, Androidy a jiné systémy v podstatě jistotou.

Nechme to prozatím stranou a soustřeďme se na hru samotnou. Takže ještě jednou, Plants vs. Zombies 2: It's About Tim bude free to play a vývojáři se dušují, že veškerý obsah ve hře bude dostupný, aniž byste museli vysolit jedinou korunu. Pokud si za různý obsah budete chtít zaplatit, nic a nikdo vám v tom bránit nebude – naopak. V článku připlácnutý trailer vám hru neukáže, ale určitě vás pobaví, klidně si ho pusťte. Něco málo už se dozvíte z obrázků, ale dávku ještě užitečnějších materiálů čekejte až v průběhu E3.

Zatím jsou slíbeny nové květiny, noví zombíci, nové zbraně, nové upgrady a hlavně power-upy využívající dotykovou povahu cílových platforem. S ohledem na použitý free to play model bude obsah hry, která se rozleze do několika časových a tematických zón, pravidelně bobtnat. Jestli to znamená nové levely jednou týdne, jednou denně nebo jednou měsíčně, to se brzy dozvíme. Hlavně, že se vrátí Crazy Dave, no ne?

...

Tagy: strategie casual

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.