zavřít

Parádní stealth akce Mark of the Ninja vyjde brzy i na PC

Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Při pohledu na vydavatelský plán pro rok 2012 se rozhodně nedá říci, že by každý měsíc vycházelo několik stealth akcí a fanoušci žánru by měli velké starosti s tím, kterému titulu se věnovat dříve. Podzim však renomé tohoto žánru přeci jenom mírně vylepší skrze vydání Dishonored a…Mark of the Ninja.

Pokud jste na hru od vývojářů z Klei Entertainment (první a druhý Shank) tak trošku zapomněli, vůbec vám to nebudu mít za zlé. O hře jsme psali všehovšudy jenom dvakrát a recenze nedávno vydané XBLA verze se mi ještě pořád suší na Dropboxu. Snad si karmu napravím alespoň trošku tím, že jednak upozorním na čerstvě potvrzené vydání PC verze, k němuž na Steamu dojde 16. října, ale hlavně tím, že zdůrazním, jak je Mark of the Ninja výborná záležitost. Nebudu vás děsit číselným hodnocením, které Lucka Jiříková XBLA verzi přidělila, ale naznačím, že je to víc než šest a méně než deset.

Mark of the Ninja je stealth akce se vším všudy, tedy s líčením pastí a tichošlápkovským podřezáváním nepřátelských hrdel. Navíc je to 2D hra a je krásná, takže zcela přiznaně drnká na retro struny v duši každého hráče, co už má pár let odehráno. Než bych vás ale dál trápil svými tlachy, tak se raději mrkněte na video, které o povaze hry a jejím zpracování řekne vše podstatné. PC verze by měla mít upravené ovládání a stoprocentně nepoběží skrze Games for Windows Live – což vždycky potěší. Jinak Lucčinu recenzi najdete na Games ještě tento týden…

Tagy: stealth

Zdroje: Mark of the Ninja

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.