zavřít

Panopticon se jmenuje Freedom Wars a vyjde na PS Vita

VITA

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tak už je trochu jasněji kolem nedávno představeného titulu, jemuž se říkalo Panopticon, ale ve skutečnosti se jmenuje Freedom Wars. O mnoho více toho nevíme, ale něco přece. Titul vyjde v roce 2014 na PlayStation Vita, čímž opět o něco posiluje nabídku her pro tuhle platformu, která se chystá povstat jak fénix z popela.

Co se týče žánru, půjde o „rescue“ multiplayerovou akci. Což moc nevíme, co znamená, ale zřejmě budeme v rámci multiplayerového světa někoho zachraňovat? Víc naznačí i obrázek, který vidíte někde okolo. Co se týče světa, ony odtikávající číslíčka znamenají zbývající dobu trestu buď v reálném, nebo virtuálním Londýně respektive Panopticonu. To pro změnu naznačuje nový trailer, který najdete uvnitř článku. Sice lituji faktu, že nepůjde o JRPG, ale pořád má hra specifickou atmosféru a styl.

...

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: NeoGAF

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.