zavřít

Na Crusader Kings II se řítí pohané s hodně ostrými sekerami

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Crusader Kings II patří bez diskusí k nejlepším strategiím uplynulého roku a možná i let....

Crusader Kings II patří bez diskusí k nejlepším strategiím uplynulého roku a možná i let. Paradox si je vědom potenciálu a chrlí jedno DLC za druhým – což ale není nic špatného. Kdo chce, dané téma si koupí, kdo ne, neinvestuje. Vzhledem k tomu, že je nyní záběr všech DLC ke hře tak široký, neplatí už, že každý hráč musí mít všechna DLC. Ale zrovna tohle nové jménem Crusader Kings II: The Old Gods vypadá zajímavě.

Vydáme se v něm zpět do roku 867, kdy si křesťanství teprve probíjelo svou cestu napříč Evropou a okrajové části Evropy se sveřepě bránily. Pohanství se stane novým motivem hry a právě to, zda budete křesťany, či pohany, bude jedním z klíčových prvků DLC. A bude jen na vás, zda pod standartou faravahára budete šířit zoroastriánství, se sekerou v ruce vysvětlíte Anglii, že Thor umí vše lépe, nebo se pokusíte zabránit této expanzi. Opět zde bude mnoho událostí spojených s tímto motivem, principů dle kterých bude šíření víry řízeno apod. DLC vyjde v druhém kvartálu roku. Uvnitř článku najdete trailer.

Tagy: středověk strategie historická dlc viking

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.