zavřít

Multiplayer beta Medal of Honor: Warfighter odstartuje v říjnu

Xbox 360

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Komu z příznivců série Medal of Honor nebude stačit chvilka s chystaným dílem Warfighter na veletrhu For Games, dostane v průběhu října příležitost k utužení vztahu s hrou skrze betatest – ovšem jen v případě, že má doma konzoli X360. Multiplayerová beta MoH: Warfighter bude počátkem října dostupná pouze na uvedené platformě a krom možnosti vyzkoušet si jednu ze složek hry zajistí těm, co si ji stáhnou, dvojnásobný XP bonus v plné hře, i když jen na 60 minut. Ale co je doma, to se počítá.

V MP betě se bude bojovat na mapě Sarajevo Stadium v Bosně ve zbrusu novém módu zvaném HotSpot, jehož podstatou je obrana či útok na náhodně vybrané místo na mapě, čehož se ujmete v párech v rámci systému Fireteam. Samozřejmě platí, že ke stažení MP bety musíte mít statut platících uživatelů Xbox Live. Pokud jimi nejste, nezbude vám, než čekat na vydání hry samotné, k němuž dojde 26. října, což platí pro PC, PS3 i X360 verzi. P. S. Pět dní po spuštění bety hodlá EA vydat nový klip Linkin Park zvaný Castle of Glass, který si ale hráči MoH mohou zpřístupnit dříve, pokud počet stažení bety dosáhne hranice tří milionů.

Tagy: akční multiplayer betatest vojenská

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.