zavřít

Doom Eternal láká na peklo na zemi, dvojnásobek démonů a silnějšího hrdinu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Chtěli jsme peklo na zemi, máme ho mít. Dva roky starý Doom byl hodně povedený restart legendární série a nově oznámený Doom Eternal na něj přímo naváže. Půjde o pokračování, ve kterém se Doom Slayer mstí peklu a to nejen na Zemi.

Bojovat totiž máme napříč dimenzemi, a i když má být ve hře dvojnásobný počet démonů, Doom Slayer má být také mnohem silnější. Vrátit se mají někteří staří známí nepřátelé, přibydou noví a k inovacím dojde i na vaší straně barikády.

Těšit se můžete na nové zbraně i nové schopnosti, byť v přiloženém teaseru vidíme „pouze“ absolutní klasiku: dvouhlavňovou brokovnici. Výbornou zprávou je i návrat skladatele Micka Gordona, jehož soundtrack posunul už tak skvělého Dooma ještě o kus dál.

Na hře pracují opět v id Software a opět máme očekávat rychlou, svižnou a nekompromisní střílečku z vlastních očí, kde schovávání se za kryt opravdu nebude hrát žádnou velkou roli. Hra vás požene neustále kupředu nejen soundtrackem, ale i herními mechanikami, podobně jako Doom z roku 2016.

Bethesda si odhalení samotné hratelnosti a herních prvků zatím šetří a na E3 ukazuje jenom stylový teaser. Záběry z hraní a pořádné představení hry prý dostaneme na srpnovém QuakeConu.

Vývojáři na závěr jen naznačili, že se už nemůžou dočkat, až nám představí věci, které nečekáme. Co to přesně bude dřív jak v srpnu nejspíš nezjistíme. Že by lepší, propracovanější, či nějak výrazně originální multiplayer?

Tagy: akční sci-fi FPS first person střílečka E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.