zavřít

DLC Dishonored přinese výzvy i další příběhy z Dunwallu

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Lukáš by radši DLC, než pokračování, já bych raději naopak, ale DLC k Dishonored prostě bude.

Nyní ovšem už víme, co bude obsahovat, kolik jich bude, a kdy se asi tak objeví. Za sebe musím říci, že první DLC mne neláká, ale to následující nezní špatně. Každopádně, v rámci prvního DLC Dunwall City Trials, které vyjde v prosinci, se před vás dostane, jak název naznačuje, řada úkolů.


Najdete zde deset map, které prozkouší vaši schopnost v boji, plížení i pohybu po prostoru. Mimo jiné zde bude aréna s několika vlnami nepřátel, série nutných zabití ze seskoku i běh proti běžícímu času. Jen se modlím, aby šlo mise volit dle chuti a hra vás nenutila dělat úkoly, které vás nebaví, jen abyste se dostali k těm, které vás zajímají. Pro soutěživce tu budou i globální žebříčky. Osobně se ale těším na druhé DLC.

V něm půjde o - POZOR SPOILER, POKUD JSTE HRU NEHRÁLI - Dauda, šéfa nadpřirozených zabijáků zvaných Velrybáři, který má v Dunwallu solidní sbírku zbraní a vynálezů, které čekají na vaše objevení. Zdá se tedy, že DLC bude zakomponováno do příběhu hry a snad ovlivní i případný konec jinak, než jen počtem případných mrtvol... časem se dozvíme víc, DLC vyjde někdy na jaře 2013.

Třetí DLC vyjde později, o jeho obsahu nevíme nic. Nicméně víme, že Dunwall City Trials budou stát 400 MS bodů, respektive pět dolarů (u nás víc).

Tagy: steampunk dlc FPS

Zdroje: Bethesda blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.