zavřít

Dinosauři se valí na PS4 ve střílečce Primal Carnage: Genesis

PlayStation 4

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dalším z titulů, které budou využívat Unreal Engine 4, je hra Primal Carnage: Genesis, kterou...

Dalším z titulů, které budou využívat Unreal Engine 4, je hra Primal Carnage: Genesis, kterou Lukewarm Media připravují pro PlayStation 4. Hra by měla by využívat jednoduchého konceptu, na který vsadil i tvůrci původní Primal Carnage – dinosauři vs. lidé. Půjde o epizodickou příběhovou střílečku, která bude kombinovat uzavřenější segmenty s pobíháním v otevřenějších prostorách. A osobně doufám, že ve hře najdeme i klíčový multiplayer.

Lukewarm považují epizodické dávkování obsahu za důležité proto, že při tomto modelu dokáží reflektovat názory hráčů na vydané epizody a promítnout je do vývoje těch dalších. Hra bude exkluzivní pro PlayStation 4 a vy si můžete v článku prohlédnout pěkně vypadající teaser s pořádně naštvaným dinosaurem. V kampani budete hrát za lidi a zuby si na vás bude brousit široká škála větších či menších potvor, které ukázaly evoluci vztyčenou pracku, pařát nebo přinejhorším alespoň ocas.

...

Tagy: akční FPS dinosaur

Zdroje: US PlayStation blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.