zavřít

Další Duke Nukem 3D kompilace nabídne podporu Steamu

Windows MAC

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Jakoby Duke Nukem 3D těch speciálních a kompilačních edicí neměl na svém propoceném a prasečí krví zborceném triku za ta léta dost, dočká se zanedlouho ještě jedné. Devolver Digital připravuje vydala na Steamu Duke Nukem 3D: Megaton Edition za 10 babek, kterou oficiální popisek charakterizuje jako „definitivní kompilaci přelomové střílečky, která obsahuje vylepšenou verzi DN3D: Atomic Edition, tři unikátní rozšiřující balíčky a původní verzi hry“.

Trailer na Megaton Edition, který najdete v článku, vám všechno výše uvedené představí v náležité parádě a nejvyšším lesku. Já k tomu jen dodám, že krom čtyř-episodní Atomic Edition kampaně se v trojici zmíněných expanzích podíváte s Dukem do tropického ráje, budete prasata a jiné alieny kosit v Washignton D.C., potažmo na vás čekají i boje v zimním prostředí.

...

Nejsem si zcela jistý, že jde o úplně nový obsah, nebo spíše napodobeniny oblíbeného fanouškovského obsahu, ale vem to čert. Za docela solidně vyleštěnou OpenGL grafiku, podporu Steam Achievementů, Steamworks multiplayeru a Steam Cloud ukládání pozic ta nová edice docela stojí. Hledejte ji tady.

Tagy: HD remake kompilace

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,Devolver Digital

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.