zavřít

Závody F1 Challenge 99-02 vyjdou v květnu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

EA Sports se rozhodli, že neochudí ani nás, PCéčkáře o svůj další titul z řady licencovaných závodů Formule 1, a tak někdy v květnu tohoto roku vydají vedle Xboxového F1 Career Challenge i PC hru s názvem F1 Challenge 99-02.

Jak je patrné z názvu, zaměřili se tvůrci na sezóny předešlých tří let, pro které získaly oficiální licenci od Formula One Administration. F1 Challenge 99-02 je tedy jediným projektem, který pojal hned kompletně čtyři sezóny této závodní akce. První ukázky z této hry, která se stane nástupcem úspěšné F1 2002, můžete nyní vidět i v naší galerii:


nové obrázkykompletní galerie

F1 Challenge 99-02 vám může nabídnout 14 týmů, 44 různých vozů, 34 pilotů (mezi nimi i Damon Hill, Jacques Villeneuve, Mika Hakkinen a Michael Schumacher) a 17 nejznámějších světových okruhů. Jako všechny tituly této série, i tento slibuje vysoký stupeň autenticity, velice detailní propracování závodních strojů, vše naaranžováno tak, jako je tomu v reálu, helikoptéry, letadla, nádherné nebe a panorama v pozadí, animované postavy, ad. Těšit se můžete rovněž na vylepšené modelování vozu v reálném čase a odezvu motoru, což přeci jen více zapůsobí na váš pocit, coby řidiče F1. Za jízdy ucítíte jakýkoliv náraz a prý zažijete téměř takové adrenalinové opojení, jako byste v kabině vozu skutečně seděli. Zdokonalený fyzický model, včetně realistických efektů poničené vozu jistě také zapůsobí.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.