zavřít

Vládcem galaxie v Master of Orion III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na vesmírnou tahovou strategii Master of Orion III čekají příznivci této série od Quicksilveru už pěkně dlouho.

Před nedávnem se ji vývojáři rozhodli ještě zjednodušit, ačkoliv to celkové dokončení opět zpozdilo. Hraní začínáte obvyklým zvolením svého druhu, kterých zde tentokrát naleznete, v osmi rasách, šestnáct. Například rasa Cybernetic se ještě dělí na druhy Meklar a Cynoid. Každý druh má vlastní specifikace, animace a jazyk, kterým komunikuje s hráčem, a během hry může ještě přijímat další modifikace. Nových voleb nastavení se dočkaly i veškeré lodě a vylepšené možnosti v ovládání oceníte také při řízení svého impéria. Na druhou stranu se však zjednoduší některé dřívější procesy v ekonomice a výrobě, takže jediné, co zůstane striktně na hráči, má být diplomacie a jednání s Orionským senátem. Ostatní můžete z většiny s klidem přenechat AI svých vůdců.


nové obrázkykompletní galerie

Interface hry se také zjednoduší a má být i intuitivnější, bez desítek nepřehledných oken. Nejvýznamnější bude ale nový příběh, odehrávající se dlouho po událostech druhého dílu, kdy celému Orionu vládne technologicky vyspělá rasa Antarenů. Ta se postupem času dostává až do pozice jakési galaktické OSN a pomáhá s diplomacií ostatním rasám. Vše jde hladce až do jisté osudové chyby, která celým Orionem pořádně otřese a veškeré vztahy navždy změní. Master of Orion III se po měsících vývoje a testování dostane do obchodů pod hlavičkou Infogrames již o letošních Vánocích.
zdroj: GameSpy

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.