zavřít

Vizuální ukázky z Knights of the Cross

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O víkendu se jako obvykle nic důležitého neděje, takže pro zpestření sobotní noci možná...

zdroj: Archiv

O víkendu se jako obvykle nic důležitého neděje, takže pro zpestření sobotní noci možná přijdou vhod i tři nové vizuální ukázky z další historické strategie Knights of the Cross, která sice pochází od polských vývojářů Freemind, ale distribuovat ji bude česká Cenega.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Děj hry Knights of the Cross je situován do 15. století, doby před a po bitvě u Grunwaldu v roce 1410, což je jedna z nejzajímavějších bitev středověku v polské a německé historii, kdy proti sobě stáli rytíři německého Řádu a polské království. Při tvorbě Knights of the Cross (Rytíři kříže - jak se německým válečníkům říkalo) se kromě historických faktů vycházelo i z nejznámějšího polského románu Henryka Sienkiewicze. Vybrat si budete moci samozřejmě z obou stran konfliktu, přičemž každá strana bude mít své unikátní jednotky i výzbroj a znalost jejich slabých i silných stránek bude pro vítězství bitvy rozhodující. Výsledek bude čistě na Vašich strategických schopnostech.

Knights of the Cross měly vyjít koncem prosince, ale zatím k tomu nedošlo a poslední stopy o této hře vedou na interview na Freelanceru a stránky Cenegy, kde se praví, že zbývá už jen otestovat anglickou mutaci hry.
zdroj: Multiplayer.it zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.