zavřít

Vesmírné drama ve strategii O.R.B.

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když přijmeme čistě hypoteticky fakt, že existují paralelní světy, pak zřejmě vývojáři ze Strategy First našli cestu, jak se do některého z nich podívat.

Nadšeni tím, co tam viděli, jali se tento svět zpřístupnit alespoň počítačovým hráčům, kteří jsou zvyklí na hodně dramatické okamžiky, v jejich už mnohokrát zmiňovaném projektu O.R.B. Mattoni v tomto světě (nebo lépe řečeno vesmíru) sice nemají, ale rozhodně to tam žije ;) Alespoň podle pohlednic, které dnes dorazily do naší galerie. Včera se na Internetu objevil také nový oficiální in-game trailer zachycující působivé vesmírné bitvy. Máte-li o něj zájem, najdete ho zde, zde, anebo zde.


nové obrázkykompletní galerie

Vesmír v O.R.B. obývají po jistých drastických událostech už jenom dvě na sobě nezávislé rasy. Obě žijí v domnění, že jsou jedinými obyvateli kosmu a zřejmě jim i ten pocit vyhovoval, dokud nezjistily, že tomu tak není...
zdroj: TTGhomepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.