zavřít

Velká dobrodružství s Wiggles v češtině

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máte-li nadměrnou potřebu někoho neustále poučovat, ochraňovat, starat se o něj apod., určitě Vás zaujme připravovaná strategická hra s názvem Wiggles, v níž budete mít na starost hned celou skupinu neposedných skřítků a střetek, kteří si razí podzemní cestičky do jádra Země, aby chytili uprchlíka jménem Fenris, šířícího děs a hrůzu.

zdroj: Archiv

Pro mladší hráče u nás může být potěšující, že u nás vyjdou Wiggles kompletně v češtině za cenu 999 Kč.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Naše galerie se dnes rozrostla o množství obrázků, které Vám představí život malých lidiček blíže. Pokud se do hry Wiggles hodláte pustit, vězte, že si spolu se svými novými přáteli užijete opravdu hodně dobrodružství a zábavy. Nesmíte však zapomenou, že na Vás je, aby se skřítkové měli dobře a budete tedy muset vynaložit poměrně velké úsilí, abyste je naučili všemu potřebnému a ještě je zvládali dostatečně zahrnovat jídlem. Pokud ještě nedojde k nějaké změně, hra Wiggles v USA známá jako Diggles by měla být vydána už ke konci tohoto měsíce, konkrétně 22.února - do té doby si musíte případně vystačit s německým demem, které je ke stažení na homepage (106 MB). zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.