zavřít

Válka na plný úvazek - Enigma: Rising Tide

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhá světová válka z pohledu paluby některého z námořních plavidel může vypadat docela jinak, než ji znáte z hitorických či dějepisných knih.

A když je tato doba navíc uvedena v alternativní podobě, to se to pak předělávají dějiny...
Enigma: Rising Tide je masivně multiplayerovou válečnou hrou vznikající v dílnách společnosti Tesseraction Games, kteří se snaží o něco mezi arkádou a simulací. Každý hráč bude mít na starosti vedení lodi a vést námořní bitvy s více než dvěma stovkami dalších hráčů. Ovládání by mělo být jednoduché a hráč by měl mít možnost hrát z vlastního pohledu tak, jako by byl na můstku lodi sám. V plánu mají tvůrci do svého díla zahrnou celkem 27 různých typů plavidel. Pro začátek začnou prý s něčím menším - ponorkami, tankery, korvetami, malými i velkými torpédoborci a dalšími.


další nové obrázky

Tesseraction mají v úmyslu Enigmu fázovat a postupně rozvíjet s tím, že by hra měla být odstartována už letos v létě a dále pak během dalších tří až pěti let bude hra neustále obohacována o další věci (např. každé tři měsíce přibudou prý nové lodě). Jelikož engine, který Enigma využívá podporuje také letadla, jejich přidání se v brzké době také plánuje. Současně se díky použité technologii dočkáte střídání dne a noci, realistické oceánské fyziky (vč. působivých vln, rozstříknutí vody o příď lodi, ad. - podle těch šťastlivců, co měli možnost na E3 zahlédnou demo, je fyzika tak realistická, že z toho málem dostali mořskou nemoc) a nebo různých efektů počasí. Enigma: Rising Tide je nyní v počáteční fázi betatestování. Její první verzi bude možné získat zdarma stažením z Internetu. Pro úplný požitek ze hry však bude třeba se na deset měsíců zapsat za dosud nerozhodnutý poplatek.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.