zavřít

Ukázky z RPG The I of the Dragon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiální stránce společnosti Primal Software, která se v současné době zabývá vývojem nového RPG titulu s pracovním názvem The I of the Dragon, o kterém jsme Vás poměrně podrobně informovali poprvé na začátku prosince 2001, se objevily dva nové obrázky, s nimiž se nyní můžete seznámit také v naší galerii.

Kromě toho, stránky změnily design, takže pokud máte rádi létající ještěry, kterými bude tato hra jen hýřit, rozhodně se na ně mrkněte. A když už tam budete, právě dnes se tam objevila také hudební ukázka.


další nové obrázky

Nemůžu si pomoct, ale obrázky ze hry The I of the Dragon vypadají přímo fantasticky. Ruské vývojové týmy se v poslední době opravdu snaží. Datum vydání bohužel stále není známo.
zdroj: Primal Software

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.