zavřít

Tucet prvních ukázek z Deep Sea Tycoon 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářské studio Pixel after Pixel vypustilo do světa sadu dvanácti prvních screenshotů z jejich nadcházejícího pokračování podmořské budovatelské strategie - Deep Sea Tycoon 2.

Všechny vám je tímto nabízíme v naší galerii. Vydání této hry, která vás zavede do fascinujícího světa pod hladinou oceánů, je naplánováno na letošní jaro. Vydavatelem by měla být společnost GMX Media.


V Deep Sea Tycoon 2 se můžete těšit na dobrodružství o 30 misích odehrávajících se pod hladinou moří od Karibiku po Havaj. Jak můžete vidět na obrázkách v galerii, setkáte se s různými vodními tvory, od delfínů a rejnoků, přes želvy a chobotnice, až po velryby a kapustňáky. K dispozici budete mít několik herních módů, včetně tzv. "sandboxu", který skýtá hraní bez omezení.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.